Ramka na zdjęcia

Opublikowano: 05 Sierpień 2021

Ramka 50x70 cm

Ramka 50x70 cm to idealny sposób na wyeksponowanie zdjęć i plakatów w dużym formacie. Tak duży rozmiar ramek przyciągnie wzrok i zapełni przestrzeń. Dekoracje na ścianie sprawiają, że przestrzeń staje się bardziej osobista i przyjazna. 

Ramki ozdobą wnętrz

Duże ramki są często głównym elementem wystroju wnętrza, podkreślającym jego charakter. Dobrze prezentują się w miejscu, w którym są widoczne. Można je powiesić na ścianie lub położyć na półce opierając o ścianę. Ramka  na zdjęcia 50x70 cm sprawi, że pomieszczenie będzie prezentować się wyjątkowo i nowocześnie.

Ramka na zdjęcia 

W dużych ramkach warto wyeksponować zdjęcie, obraz lub inny element, który ma dla nas duże znaczenie. Może to być zdjęcie rodzinne z ważnego momentu życia, pejzaż, który przeniesie nas w ulubione miejsce lub sentencja, która jest dla nas wyjątkowa. Ze względu na swoje wymiary to ta ramka będzie przyciągać wzrok najczęściej. Do ramek można również dołączyć passe partout, które sprawi, że prezentowana przez nas grafika będzie bardziej elegancka. 
Chcąc stworzyć galerię zdjęć, warto połączyć ramkę 50x70 z innymi, mniejszymi ramkami. 

Różnorodność kolorów

W WallFrames znajdziesz szeroki wybór kolorów ram. Czarna i biała rama to dwa najbardziej klasyczne kolory. Można znaleźć również ramy w kolorze naturalnego drewna, złotą, srebrną i przecieraną. 

Wszystkie ramki wykonywane są z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o każdy szczegół. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.