Producent ram

Wallframes to rodzinna firma produkująca ramy z MDF. Swoją działalność rozpoczęła w 2019 roku, a początki nie były łatwe i miały miejsce w domu założycieli firmy. Kiedy zaczęło brakować miejsca, firma przeniosła się do nowego budynku, dającego dużo większe możliwości rozwoju. Hala produkcyjna mieści się na południu Polski, 20 km od Krakowa. 
W swojej ofercie posiada szeroki wybór ramek, które są idealną oprawą zdjęć, obrazów, grafik, itp. Wszystkie ramki jakie można znaleźć w naszym sklepie internetowym są w 100% tworzone przez nas, z najwyższej jakości produktów, a brak pośredników daje gwarancję najniższej ceny.  


Ramka na zdjęcia

Szeroki wybór ram i jakość produktów to najważniejsze elementy jakimi kieruje się Wallframes.pl w swojej działalności. Na każdym etapie produkcji, wszystkie ramki są wielokrotnie sprawdzane, tak aby uniknąć wysyłania wadliwych sztuk.
Tworzenie ram składa się z wielu etapów, a do każdego przywiązujemy wielką uwagę. Profile ramek, które są przez nas wykorzystywane do produkcji,  posiadają certyfikat FSC. Certyfikat ten oznacza, że drewno wykorzystywane do tworzenia listew zostało pozyskane bez naruszania struktury lasów. 
Ramki są dostępne w sześciu kolorach i rozmiarach od 13x18 cm do 50x70 cm. 


Passe partout i wydruk zdjęcia

Oprócz ramek, w ofercie sklepu można znaleźć również passe partout. Jest to charakterystyczna tekturowa rama, najczęściej o prostokątnym kształcie, w którą wkładane jest zdjęcie zanim trafi do właściwej ramy z MDF. Wyeksponuje ono obrazek i nada mu bardziej eleganckiego wyglądu. 

Razem z ramką i passe partout można od razu zamówić wydruk zdjęcia. Zostanie ono poddane podstawowej obróbce, a następnie umieszczone w ramce. Będzie wspaniałą ozdobą domu.