Producent ram

Wallframes to rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku. W swojej ofercie posiada szeroki wybór ramek, które są idealną oprawą zdjęć, obrazów, grafik, itp. Wszystkie ramki jakie można znaleźć w naszym sklepie internetowym są w 100% tworzone przez nas, z najwyższej jakości produktów, a brak pośredników daje gwarancję najniższej ceny.  

Wallframes

Początki działalności były trudne i miały miejsce w domu założycieli firmy. Kiedy zaczęło brakować miejsca, firma przeniosła się do nowego budynku, dającego dużo większe możliwości rozwoju. Hala produkcyjna mieści się na południu Polski, 2o km od Krakowa. 

Firma prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Dostawa odbywa się najczęściej w ciągu trzech dni roboczych.

Ramka na zdjęcia

Tworzenie ramy składa się z kilku etapów. Pierwszy etap to cięcie listwy na odpowiednie kawałki, następnie zszycie fragmentów listwy, aby stworzyły ramę. Każda rama zawiera szkła akrylowe oraz plecy z płyty HDF wraz z zawieszką. Tak przygotowana ramka jest foliowana, a następnie wysyłana do klienta. 

Każda ramka jest wielokrotnie sprawdzana na każdym etapie produkcji, tak aby uniknąć wysyłki wadliwych sztuk. Jako producent, firma zwraca dużą uwagę na jakość swoich produktów. 

Passe partout 

Oprócz ramek, w ofercie sklepu można znaleźć również passe partout. Jest to rodzaj oprawy w postaci kartonowej ramki, najczęściej o prostokątnym kształcie, zasłaniająca brzeg obrazu, która ma na celu ochronę przed zniszczeniem oraz nadanie eleganckiego wyglądu wnętrza.

W naszym sklepie internetowym można kupić passe partout w białym kolorze i w różnych rozmiarach.

Zapisz się do Newslettera

zyskaj 5% rabatu